Ubytování Nový Šaldorf

Hotel se nachází v klidném prostředí v okrajové části města Znojma, ve vinařské oblasti na rozhraní Národního parku.

 

Ubytování je ve dvoulůžkových, třílůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji se snídaní, která je podávána formou rautu (při nízké obsazenosti servírovaná).

Většina pokojů má společné sociální zařízení.

 

 

Nabízíme možnost parkování přímo před hotelem, případně přes silnici na nově vybudovaném parkovišti, dále je u nás možné uskladnění kola, připojení k internetu přes WI-FI zdarma. Umožňujeme vypůjčení kola zn. Head.

Krásy okolí Nový Šaldorf

Z malého údolí s vinnými sklepy vedou značené turistické i cykloturistické trasy do Národního parku Podyjí, do Rakouska, do vinic, do známých turistických a vinařských cílů:

http://www.znojemskabeseda.cz/objevte-znojmo/cykloturistika/cyklotrasy/

http://www.znojemskabeseda.cz/objevte-znojmo/naucne-stezky/

Obec Nový Šaldorf přímo sousedí s historickým městem Znojmem, ve kterém si můžete prohlédnout spoustu historických památek, jako je např. rotunda sv. Kateřiny, Znojemský hrad, radniční věž, Vlkova věž, kostel sv. Mikuláše nebo Loucký klášter.

 

Pokud budete mít prozkoumané Znojmo i Národní park Podyjí, zavítejte třeba do Vídně. Zastávka pro přímý vlakový spoj do Vídně je v blízkosti hotelu. Za výlet stojí také nákupní a zábavní centrum Excalibur City na Hatích – dospělí se zabaví v nákupním centru a restauracích, pro děti je připraveno zábavní centrum Kinderwelt. Na Hatích se také nachází velké nákupní centrum Freeport.

Degustace vína

Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění, které můžete najít na webových stránkách:

 

http://saldorfske-sklepy.cz/